Unia/Roszak - GKS Dopiewo 1:0 fot. A.Ryska
Ładowanie...

Aktualności

Pierwsza sparingowa porażka

• autor: seba_t, 2012-02-19 14:19

Piłkarze Unii ponieśli pierwszą porażkę. Lepsza od zawodników trenera Porbesa okazała się Nielba Wągrowiec, która wygrała 4:2. Do przerwy to nasi prowadzili 2:0.

Nielba Wągrowiec- Unia/Roszak Solec Kujawski 4:2 (0:2)

0:1 Krzysztof Szkaradek 25'
0:2 Robert Frasz 42'
1:2 Emil Luboński
2:2 Tomasz Mikołajczak
3:2 Jakub Mrozik
4:2 Błażej Cyfert

Unia/Roszak: Skibiński- A.Kacprzak, Frasz, Rudziński, Kowalczyk-Szkaradek, Poczwardowski, Murach, Jaworski- Raczyński, Dah oraz Kubas, Winiecki, Osiński, Jarzembowski.

Nielba: Czyżniewski- Bergiel, Tomczak, Wołowicz, Szyperski, A. Mikołajczak, Klawiński, B. Nowak, Luboński, Spławski, Bartkowiak oraz Miszczuk, Wolkiewicz, Cyfert, Jasiński, Strzelecki, Mrozik, Rysiewski, Pietrowski, Szczepaniak, T. Mikołajczak.

Poniżej relacja z meczu.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Piłkarze Unii dobrze zaczęli mecz. Nie przestraszyli się rywala i byli w I połowie nieco lepsi od II- ligowców. Ta przewaga została uwieczniona dwiema bramkami. W 25 minucie dobrą akcję przeprowadził Szymon Raczyński, a otrzymanej szansy nie zmarnował Krzysztof Szkaradek. Kwadrans później podopieczni Dariusza Porbesa prowadzili 2:0- zamieszanie po rzucie rożnym wykorzystał Robert Frasz.

W drugiej połowie piłkarze Nielby zagrali już znacznie lepiej. Efektem tego były cztery zdobyte przez nich bramki. Decydującego gola zdobył Jakub Mrozik, a później unitów dobił jeszcze Błażej Cyfert.

Mimo pierwszej porażki można być zadowolonym z gry Unii, zwłaszcza w I połowie. Nasi IV- ligowcy nie bali się przeciwników, którzy w poprzednich meczach zremisowali z Zawiszą i rozbili Grom Osie. Następny sparing soleccy piłkarze zagrają w środę z Victorią Koronowo.