Unia/Roszak - Polonia Leszno 3:0 fot: A. Ryska

Victoria sprawdzi Unię/Roszak

• autor: seba_t, 2012-02-21 10:39

Już jutro o 18 piłkarze Unii/Roszak zagrają kolejny sparing. Tym razem rywalem wicelidera IV ligi będzie Victoria Koronowo. III- ligowiec ma za sobą nieudaną jesień, jest ostatni w tabeli, a zimą opuścili go kolejni gracze.

Od kilku lat Victoria jest na równi pochyłej. Jeszcze kilka sezonów temu grała w II lidze. Teraz z trudem walczy  utrzymanie w III. Od wielu miesięcy boryka się z problemami natury finansowej. Zimą klub opuścili kolejni piłkarze- Filip Skory, Grzegorz Brzeziński (obaj Cuiavia Inowrocław), Rafał Lipiński (Zawisza Bydgoszcz) i Mateusz Andrzejewski (Miedź Legnica).

W ostatnim meczu Victoria nie bez problemów pokonała 2:1 Polonię Bydgoszcz. Zwycięski gol padł w ostatnich sekundach meczu.