Unia/Roszak - Notecianka (fot: A.Ryska)

Bartosz Rudziński piłkarzem Unii/Roszak!

• autor: seba_t, 2012-03-12 15:29

Bartosz Rudziński, testowany w ostatnich tygodniach w naszym klubie, został wypożyczony z Chemika Bydgoszcz. Obrońca reprezentował klub z ul. Glinki 79 od początku swojej kariery.

Rudziński urodził się 3 kwietnia 1991 roku. Jest środkowym defensorem. W I zespole Chemika grał od sezonu 2009/2010. Zdążył rozegrać w nim 45 meczów i zdobyć 1 gola. Jesienią kilkakrotnie nosił opaskę kapitana zespołu.
Od początku roku Rudziński łączony był z nowymi klubami. Początkowo miał trafić do Nielby Wągrowiec, a gdy ten transfer nie doszedł do skutku, bydgoszczanin udał się na testy do Wdy Świecie. Później miał też zasilić Grom Osie, ale ostatecznie trafił do Unii/Roszak. W ostatnich dniach sfinalizowano jego transfer, wypożyczając go z Chemika do 30 czerwca.