Centra - Unia/Roszak fot: A.Ryska

Czy Krajnę stać na kolejną niespodziankę?

• autor: seba_t, 2012-05-11 22:47

Krajna Sępólno Krajeńskie w ostatnich tygodniach wyróżniła się jednym- z czołowymi zespołami tabeli wygrywała, a następnie traciła punkty z potencjalnie słabszymi rywalami. Jak będzie teraz?

Po 18. kolejce sytuacja Krajny była bardzo zła. Piłkarze z Sępólna mieli na koncie 5 porażek z rzędu, a w następnych trzech meczach mieli zmierzyć się z Pomorzaninem, Włocłavią i Pogonią Mogilno. Tymczasem w tych spotkaniach wywalczyli komplet 9 "oczek", wygrywając 5:1 w Toruniu, 1:0 z włocławianami i 2:1 w Mogilnie. Po takiej serii wydawało się, że kolejne 4 batalie będą już dużo prostsze. Nic bardziej mylnego! Najpierw Krajna przegrała z Gopłem, a następnie zremisowała z Legią Chełmża i LTP Lubanie, decydującego gola strzelając w 93 minucie meczu.

Zespół z Sępólna Krajeńskiego jest więc drużyną nieobliczalną. Czy stać go na sprawienie kolejnej niespodzianki?

W zespole Unii/Roszak nie zagrają Wojciech Kubas, Maciej Kowalczyk i Dudu Ndao. Kontuzjowany nadal jest Adam Szal.

Początek spotkania o godzinie 16:00.

foto: Joanna Chęś.