Cuiavia - Unia/Roszk (fot. A.Ryska)

Na pomyłki nie ma czasu

• autor: seba_t, 2012-05-16 12:13

Już za kilka godzin piłkarze Gromu podejmą zawodników Unii/Roszak. Mecz ten jest niezwykle ważny dla podopiecznych Zbigniewa Stefaniaka, którzy nie mogą już sobie pozwolić na pomyłkę.

Grom w tym sezonie spisuje się całkiem nieźle. Zajmuje w tabeli 7 miejsce, nie ma już szans na awans, może znaleźć się już tylko na pozycjach 6-8. W zespole gra kilku doświadczonych zawodników jak Łukasz Walda czy występujący jesienią we Wdzie Świecie Dawid Paczkowski i Arkadiusz Piskorski.

Unici nie mogą już sobie pozwolić na porażkę. Wpadki ze Startem Radziejów i Notecią Łabiszyn kosztowały soleckich piłkarzy drugie miejsce. Teraz poza wygraniem wszystkich meczów gracze Zbigniewa Stefaniaka muszą jeszcze liczyć na potknięcie Flisaka Złotoria.

Początek dzisiejszego meczu o godzinie 17:00.