Centra - Unia/Roszak fot: A.Ryska

Czterech naszych w kadrze!

• autor: seba_t, 2012-09-26 22:44

Czterech zawodników Unii/Roszak zostało powołanych do kadry K-PZPN na turniej Regions' Cup we Włoszech!

Na wstępnej liście siedemnastu powołanych znaleźli się Mateusz Skibiński, Adam Kacprzak, Robert Frasz i Jordan Bednarek. W ostatnich miesiącach występowali oni w sparingach z drużynami ligowymi i trenerzy kadry powołali ich na turniej, który w październiku odbędzie się we Włoszech.

Poza wymienioną czwórką na liście znaleźli się też:
Mateusz Wiśniewski (bramkarz, Start Warlubie), Rafał Lewandowski (Cyklon Kończewice), Dawid Janicki, Łukasz Nowak (Cuiavia Inowrocław), Dawid Paczkowski (Grom Osie), Radosław Mik, Bartosz Czerwiński, Łukasz Wenerski i Piotr Żurek (Wda Świecie), Bartłomiej Feter (Włocłavia), Wojciech Ruczyński (KS Łochowo), Jarosław Plewa i Damian Malczewski (Pogoń Mogilno).

Do kadry zostanie dowołany jeszcze jeden z czterech kandydatów: Daniel Grzywaczewski, Robert Jurek, Jacek Wojciechowski lub Radosław Mazurowski. Decyzja zostanie podjęta po najbliższej kolejce.

Zgrupowanie odbywać będzie się od 2 do 4 października na obiektach Zawiszy.

Powołanym gratulujemy!