Unia/Roszak - GKS Dopiewo 1:0 fot. A.Ryska
Ładowanie...

Aktualności

Druga z rzędu porażka - relacja z meczu

• autor: seba_t, 2012-10-20 17:36

W meczu z Polonią Leszno Unia/Roszak poniosła drugą w tym sezonie porażkę. Przegrała 1:2, a jedynego gola strzelił z rzutu karnego Szymon Raczyński.

Osłabiona Unia/Roszak była bardzo wymagającym rywalem dla przyjezdnych. To jednak zawodnicy z Leszna od pierwszych minut zaatakowali i tworzyli sobie sytuacje. Długo nie mogli jednak znaleźć sposobu na dobrze dysponowanego Kopaczewskiego. Dopiero w 32. minucie Bogumił Ceglarek dał swojej drużynie prowadzenie.

Do przerwy wynik się nie zmienił. II połowa zaczęła się bardzo dobrze dla unitów. W 52. minucie sędzia podyktował rzut karny dla podopiecznych trenera Zbigniewa Stefaniaka. Po chwili na bramkę zamienił go Szymon Raczyński.

Remis nie utrzymał się długo, bo zaledwie 10. minut. Tym razem sędzia wskazał na jedenastkę w polu karnym Kopaczewskiego. Po chwili sam poszkodowany , Igor Vons dał prowadzenie swojej drużynie.

Przez kolejne pół godziny obie drużyny stworzyły sobie kilka okazji, jednak wynik już się nie zmienił i druga z rzędu porażka Unii/Roszak stała się faktem.