OPP: Unia/Roszak - Lech 4:2 (Fot: A.Ryska)

Osłabieni, ale lidera się nie przestraszą

• autor: seba_t, 2012-10-27 09:41

W tym sezonie dwóch beniaminków przez większość czasu spisywało się wyśmienicie. Były to drużyny Unii/Roszak i Ostrovii. Jednak w ostatnich tygodniach unici przegrali trzy mecze z rzędu, a ostrowianie zaliczyli wstydliwą porażkę 0:5 z Notecianką. Dziś w Solcu Kujawskim dojdzie do konfrontacji tych dwóch zespołów.

W ostatnich tygodniach soleccy zawodnicy notują słabsze wyniki, jednak trzeba przyznać, że w dużej mierze spowodowane jest to kontuzjami. W meczu z Ostrovią trener Stefaniak będzie mógł skorzystać z Jordana Bednarka, który ma duże szanse wybiec w pierwszym składzie. Marcina Grzelaka, Adama Kacprzaka i Roberta Frasza jeszcze na boisku nie ujrzymy.

Czy taki zespół jest w stanie pokonać Ostrovię? Notecianka pokazała, że można, a w środę między zespołem z Pakości a naszym nie było widać dużej różnicy. Tak więc wszystko jest możliwe, a unici na pewno nie przestraszą się lidera tabeli. Zapowiadają się wielkie emocje, początek meczu o godzinie 15:00! Zapraszamy!