Unia/Roszak - Elana Toruń 3:0 (fot. A. Ryska)

Pierwsze zmiany kadrowe

• autor: seba_t, 2013-01-15 11:32

Piłkarze Unii/Roszak od tygodnia przygotowują się do rundy wiosennej. Brakuje wśród nich trzech zawodników, których w barwach klubu już nie ujrzymy. Dopinane są też pierwsze wzmocnienia i szczegóły listy sparingów.

Z zespołem Zbigniewa Stefaniaka pożegnali się Michał Murach, Krzysztof Łożyński i Krzysztof Szkaradek. Najdłużej nasz zespół reprezentował "Muri". 24 - letni pomocnik świętował z Unią/Roszak m.in. dwa awanse do III ligi. W tym sezonie zagrał w 6 meczach i zdobył 1 gola. Szkaradek do Solca Kujawskiego przybył w lipcu 2010 roku z Chemika Bydgoszcz. Od tego czasu rozegrał 66 meczów i zdobył 6 bramek. Od tygodnia trenuje w swoim macierzystym Chemiku. Łożyński zasilił zespół latem ub. roku. Zagrał w 13 spotkaniach.

Dziękujemy za grę w barwach klubu!

W najbliższych dniach powinniśmy poznać nazwiska zawodników, którzy wzmocnią Unię. Tymczasem wyjaśniły się niewiadome związane z listą sparingów. 16 marca unici zmierzą się po raz drugi podczas tych przygotowań z Gromem Osie.