Unia Swarzędz - Unia/Roszak 1:2 fot: A.Ryska
Ładowanie...

Aktualności

Bezbramkowy remis z Cuiavią

• autor: seba_t, 2013-04-20 23:55

W meczu 21. kolejki III ligi Unia/Roszak grała z Cuiavią Inowrocław. Zespół Zbigniewa Stefaniaka po porażce z Wdą Świecie liczył na rehabilitację, ale tym razem jeszcze nie udało się wygrać.

W początkowych fragmentach meczu brakowało ciekawych sytuacji, a obie drużyny walczyły w środku pola. Gra ożywiła się po ponad 20 minutach. Najpierw groźnie uderzał Szymon Maziarz, a następnie inowrocławska obrona miała problemy z Szymonem Raczyńskim i Jarosławem Nowickim. Do przerwy wynik pozostał jednak bezbramkowy.

W drugiej połowie również nie dało się zanotować wielu ciekawych sytuacji. Najbliżej strzelenia gola był Sebastian Hulisz, który uderzył w poprzeczkę. Unici spotkanie kończyli w dziesięciu, gdyż drugą w tym meczu żółtą kartkę otrzymał Robert Frasz. Już drugiego wiosennego meczu zespół Zbigniewa Stefaniaka nie dokończył w komplecie.

Ostatecznie żadnej z drużyny nie udało się zdobyć bramki i spotkanie zakończyło się remisem 0:0. Po tym meczu unici zajmują 9. miejsce w tabeli. Za tydzień, ponownie u siebie, zagrają z Piastem Kobylin.