Ładowanie...

Aktualności

Lubuszanin rozbity!

• autor: seba_t, 2013-05-01 23:21

W czwartym wiosennym meczu Unia/Roszak odniosła pierwsze zwycięstwo! Zespół Zbigniewa Stefaniaka rozgromił Lubuszanian Trzcianka aż 7:1.

Jeśli ktoś myślał, że unici będą mieli problem z przyjezdnymi, to szybko wyszedł z takiego założenia. Po 18 minutach było już bowiem 3:0! W trzeciej minucie do siatki trafił Arkadiusz Nowicki, w ósmej Jordan Bednarek po dograniu Pawła Mądrzejewskiego, a w 18 Patryk Straszewski, również po podaniu Mądrzejewskiego.

Na taki początek Lubuszanin odpowiedział tylko jednym golem i to z karnego, wykorzystanego na raty. Mateusz Skibiński sfaulował w polu karnym, ale po chwili obronił jedenastkę wykonywaną przez Oczkowskiego. Ten jednak dobił piłkę i było 3:1.

Było to jednak wszystko, na co tego dnia stać było gości. Później trafiali już tylko unici. Tuż po przerwie bramkę zdobył Nowicki, następnie rezerwowy Patryk Suchomski, a w końcówce też Straszewski i Łukasz Burkiewicz. Spotkanie zakończyło się wynikiem 7:1.

Unia/Roszak - Lubuszanin Trzcianka 7:1
Arkadiusz Nowicki, Patryk Straszewski (po 2), Patryk Suchomski, Jordan Bednarek, Łukasz Burkiewicz

Unia/Roszak: Skibiński - Tomaszek, Frasz, Grzelak, Bednarek (70' Otlewski), Szymczak, Klimek (53' Suchomski), Straszewski, Mądrzejewski (63' Burkiewicz), Raczyński, Nowicki.

żółta kartka: Bednarek