Ładowanie...

Aktualności

W meczu dwóch Unii lepsza ta z Solca!

• autor: seba_t, 2013-05-11 23:22

W kolejnym meczu III ligi Unia/Roszak podejmowała Unię Swarzędz. Podopiecni Zbigniewa Stefaniaka byli zespołem lepszym i zasłużenie wygrali.

Unici rozpoczęli mecz dobrze - groźny strzał oddał Hubert Szymczak, który na dobre zadomowił się już w podstawowej jedenastce. Jego uderzenie wybronił bramkarz, ale przy próbie Łukasza Burkiewicza siedem minut później był już bez szans.

Do przerwy obie drużyny miały jeszcze kilka okazji, ale wynik się nie zmienił. Drugą połowę soleccy piłkarze rozpoczęli podobnie jak pierwszą - od gola. Szymon Raczyński przeprowadził indywidualną akcję i zakończył ją bramką. W 72. minucie Damian Ludwiczak zdobył kontaktową bramkę, ale na więcej gości nie było stać. Unia/Roszak triumfowała 2:1.

W najbliższy piątek Unia zagra z Notecianką Pakość.

Unia/Roszak - Unia Swarzędz 2:1