OPP: Strażak - Unia/Roszak

W Lesznie tylko zwycięstwo!

• autor: seba_t, 2013-05-29 08:28

Po dwóch porażkach na swoim stadionie piłkarze Unii/Roszak pojadą do Leszna, na mecz z tamtejszą Polonią. Oponent podopiecznych Zbigniewa Stefaniaka jest sąsiadem unitów z tabeli, a wiec ten mecz będzie bardzo ważny w kontekście walki o utrzymanie.

W dwóch ostatnich meczach unici przegrali z Notecianką (1:3) i Sokołem (1:4). Gdyby wygrali choć jedno z tych spotkań, utrzymanie byłoby bardzo blisko. Po tych porażkach sytuacja nie jest jednak najgorsza. Soleccy piłkarze zajmują 11. miejsce (33 pkt.) i nad następną Notecianką mają 4 punkty przewagi. Znacznie bliżej jest im do wyższych miejsc.Wyprzedzająca ich Polonia Leszno również ma 33 "oczka", a Unia Swarzędz i Pogoń Mogilno po 34.

W sobotę unici zmierzą się z Polonią Leszno. Zwycięstwo w tym meczu pozwoli spokojniej patrzeć na tabelę przed czterema ostatnimi meczami.

26. kolejka
Polonia Leszno - Unia/Roszak Solec Kujawski