Trening przed pucharowym meczem z MKS Kluczbork (fot. A. Ryska)

Na początek o powtórkę z zakończenia

• autor: seba_t, 2013-08-09 21:01

Już w najbliższą sobotę piłkarze Unii/Roszak rozegrają mecz z Polonią Środa Wielkopolska. Będzie to drugi mecz unitów w tym sezonie. W poprzednich rozgrywkach, pokonując właśnie Polonię, zapewnili sobie utrzymanie.

W pierwszym w tym sezonie meczu podopieczni Piotra Gruszki pokonali Elanę Toruń. Rezultat ten cieszy również dlatego, że latem drużyna przeszła kadrową rewolucję i na razie musi się jeszcze zgrywać. Szczegółowy spis transferów w naszym klubie znaleźć można w menu po lewej stronie strony.

Polonia Środa Wielkopolska, sobotni rywal soleckich piłkarzy, nie zaliczy inauguracji do udanych. W pierwszym meczu sezonu przegrała z Włocłavią 0:1. Dla polonistów jest to już trzeci sezon w III lidze. W poprzednim uplasowali się w czołówce ligowej tabeli. Ostatniego meczu rozgrywek nie mogli jednak zaliczyć do udanych. Właśnie wtedy Unia/Roszak zapewniła sobie utrzymanie, zwyciężając z Polonią 1:0. Czy tym razem konfrontacja z tym rywalem również będzie udana dla unitów? Początek meczu o godzinie 16.