Grupa naborowa

Z sąsiadem z tabeli

• autor: seba_t, 2013-10-04 18:28

Unia/Roszak kontynuuje serię ważnych meczów z zespołami z województwa kujawsko-pomorskiego. Tym razem rywalem zespołu Piotra Gruszki będzie Wda Świecie.

Przed tygodniem unici przegrali 0:1 we Włocławku. Wda spisała się lepiej i pokonała Elanę 5:2. Najważniejszym piłkarzem świeckiego zespołu jest Maciej Kot, który latem był łączony z Unią. W tym sezonie w 10 kolejkach zdobył już 8 bramek. W spotkaniu z toruńskim zespołem do siatki trafił też jego brat, Sergiusz.

W poprzednim sezonie w barwach Wdy występowali Paweł Olszewski i Arkadiusz Czajkowski.

Obie drużyny w dotychczasowych spotkaniach zgromadziły po 15 punktów. Sobotni mecz będzie więc niezwykle ważny w walce o miejsca premiowane startem w III lidze w przyszłym sezonie. Jak na razie obie drużyny znajdują się "pod kreską".

Pierwszy gwizdek o godzinie 15:00.