Unia/Roszak - Polonia Środa Wlkp. 2:0 (fot: A.Ryska)
Ładowanie...

Aktualności

Unia/Roszak lepsza od rywala

• autor: seba_t, 2013-10-13 22:10

Piłkarze Unii/Roszak pokonali imienniczkę ze Swarzędza 2:1 po golach Tomasza Rogóża i Dawida Janickiego. W tabeli zajmują 9 miejsce.

Złego miłego początki - tak można określić sobotnie spotkanie pomiędzy dwiema Uniami w wykonaniu tej z Solca Kujawskiego. Dominik Ostrowski skapitulował już w 3 minucie po uderzeniu Adama Gajdy.

Zespół Piotra Gruszki prezentował się tego dnia lepiej od rywali i kwestią czasu wydawało się trafienie wyrównujące. Dobrą okazję miał Dawid Janicki, lecz nie udało mu się pokonać bramkarza. Chwilę później skuteczniejszy okazał się Tomasz Rogóż, zdobywając bramkę na 1:1. W odpowiedzi jeden z zawodników SKS-u trafił w poprzeczkę.

Druga połowa należała do przyjezdnych. W 57 minucie unitów na prowadzenie wyprowadził Dawid Janicki. Gospodarze mieli kilka szans, aby wyrównać, lecz nie udało im się to.

Unia Swarzędz - Unia/Roszak 1:2
Adam Gajda - Tomasz Rogóż, Dawid Janicki

Unia/Roszak: Dominik Ostrowski - Patryk Cuper, Tomasz Tomaszek, Dawid Paczkowski, Jordan Bednarek, Radosław Mazurowski, Damian Rysiewski, Dawid Janicki, Paweł Olszewski, Szymon Raczyński, Tomasz Rogóż.